9 řemesel

Jak se Vám líbí výrok herce pana Vydry,

o soužití s manželkou , paní Bouškovou:„Žijeme každý svůj život spolu“.Myslím, že moc pěkné.Krátké a výstižné.

Nejlepší odpověď
BEAES

Ano, tak by to mělo být. Také si tak představuji manželství. Jsou to inteligentní lidé.

Další odpovědi
flodur

NO nemá to chybu. Nevadí že je smutno,hlavně když je veselo.

Bunnik

To se mi líbí :) Taky to tak nějak asi s přítelem máme. Doufám, že to tak vydrží.

ReHu

JJ, také se mi tento výropk líbí. A jsou mi sympatičtí i jako pár.

aramah

Jinak to snad ani nefunguje.

kapka

Pan Vydra je velice empatický a inteligentní člověk. Usuzuji tak nejen z toho, jak hovoří o svém vztahu se svojí ženou, ale i podle jeho úžasných názorů na chov a výcvik koní. Kdo někdy viděl, jak krásný a přirozený s nimi má vztah, ten mi dá za pravdu.

Nádherné video zde http://www.you­tube.com/watch?v=U-Qp1mw9s6c&fea­ture=related

straširybka

tak by to mělo být, bohužel spoustu lidí k tomu ještě nedospělo a u některých to ani nehrozí…