annas

Jak se vám líbí vyjádření babky?

Zastaví Audi s exprezidentem Havlem na okraji vesnice před starším domkem. Z auta vystoupí řidič a babce, která sedí na zápraží, říká:

„Babičko, tam v autě sedí bývalý prezident Havel a má zažívací problémy, pusťte ho k vám na záchod.“

„Tak to opravdu nepustím, ať si jde udělat potřebu tamhle do kopřiv,“ odpoví nahněvaně babka.

„Ale babi,“ zkouší to řidič, „vždyť je to sám Havel, proč byste ho nepustila?“

„Jo, já ho pustím, dozví se to starosta, ten mi ze záchodu udělá pamětní síň tradic a do těch kopřiv budu muset potom chodit sama …“

Nejlepší odpověď
kropitko

Chytrá to babka,,,

Další odpovědi
led

Je to krásne, vidím to úplne vo farbe 🙂.
Ale asi si budeme na tú „pamětní síň tradic“ musieť ešte chvíľku počkať. Za života je málokto takto ocenený, potom možno bude aj Havlova ulica 🙂.

vagra

Babka asi měla své zkušenosti s naší administrativou.
Vůbec se její reakci nedivím.:-)

anonym

S hrůzou mě napadlo,že babku napadlo i to,že by se lidé chodili dívat na páně Havlův výtvor.

anonym

Ano, koukali by se zalíbením na to, co po něm zůstalo.

Zdroj: http://www.di­etologie.cz/re­cepty/hlavni-jidla-jidelnicek/spenat-s-vejcem-a-bramborovymi-knedliky/spenat-vejce-bramborovy-knedlik.jpg