fcoop

Jak se vám líbí Vlastík Plamínků?

http://www.zkou­knito.cz/vide­o_75389_vlastik-plaminek-z-trochu-odvazal

Není neodolatný?
Doplňuji:
Snímek od Mac Chilla je skutečně výživnější.
Docela bych rád poznal toho,kdo mu uvěří a skutečně mu zavolá.
A dal bych i – řekněme padesát – za možnost sledovat Mistra při léčbě pacienta.
Na oba by muselo být pokoukáníčko.

Nejlepší odpověď
MacChill

Toto je slabota :) Pustťe si toto:

http://www.you­tube.com/watch?v=rSg8nlo­FyDA

No tak já ho docela chápu když tam musí sedět a nikdo nevolá a nevolá… :D

Další odpovědi
Drap

Nemohu najít vhodná slova

Děda Louda

Zřejmě chyba v překladu. To přeci není léčitel, nýbrž léčenec. Nikoli ovšem pacient, to by znamenalo trpící.
Celé je to úžasně uklidňující při uvědomění, že oproti jiným případům jsem na tom ještě docela dobře.

anonym

Hm..paťák,a jak vypadá inteligentně.Tomu bych prašule za věštbu dala hned.

perry001

je hodně výstřední a to se mi líbí :D je tak zvláštní až se mi to líbí :) ale je to spíš opravdu jenom pro zasmátí, žádnou informační hodnotu ani přínos to nemá :)