Mc Merkurion

Jak se vám líbí uplatňování sankcí vůči Rusku ?

http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/amerika/359567-kvuli-sankcim-budou-mit-kalasnikovy-v-americe-stitek-vyrobeno-v-usa.html

Nejlepší odpověď
gecco

Nelíbí…
Sankce by měly být poněkud tvrdší – ale hlavně 100% vymáhané (dodržované) – ´Putin´ by si měl uvědomit, že není možné, aby ´mával´ celým světem tak, jak se mu zamane. Dokud mu – jakožto hrdinovi, budou Rusové vyjadřovat podporu, ´nedojde´ mu to – jakmile by si lidi ale uvědomili fakta (a ne kremelskou propagangu), jakmile by si skutečně museli ´vyžrat´, co Putin ukuchtil, rychle by jej poslali do pr…-opadliště dějin…
Koneckonců – ti vzdělanější a s rozumným přehledem jej tam posílají už delší dobu, jen nevědomé masy zatím ne.

Další odpovědi
setapouch

Část sankcí se obchází už dlouho, např. obchodem přes Bělorusko atp. Neustále říkám, přitvrdit.

Bičiště

Sankce stmelují postižené. Viz Kuba. Např. sankcemi byl režim na Kubě posílen.To samé platí pro Rusko. Rusko má smutné dějiny. Vydrželo tolik, že tyto opatrné sankce jej posilují ve „víře“. Od uvalení sankcí, stoupla popularita prezidenta Putina. Který státník na světě má 90 % podporu svých oveček? Kolik nás budou stát sankce vůči Rusku?