pusinka50

Jak se vám líbí tento příspěvek?

Opět jsem začala správně otázku, tak tu možná 5 minut vydrží. Tím, že mi smazali včera i další příspěvek a to stránku vtipů, nevím, jestli jsem je tu už včera nevložila, tak případně promiňte za opakování a napište mi, zda už tu to bylo? Jak se bránit proti tomuto přístupu adminů, když sem vkládám něco pro pobavení???

óóó očko, jak jsi se spletla, když jsi psala, že proti tomu nemůže nikdo nic namítat. ☹

http://letecka­posta.cz/123606741

Nejlepší odpověď
badisko

libi .

Další odpovědi
briketka10

to je vrchol, kdo ho smazal !!
už jsem si ho stáhla a moc se mi líbí vážně ☺
nepřestávej hledat a já ten vtip ještě neviděla ..

Drap

dobrý

Sůwa

Mrkni se do svého profilu, některé příspěvky se vrátily, ale nemám moc přehled, jestli byly všechny 🙂

pusinka50

Sůwo, jestli mám dobrý přehled a snad ano, tak se nevrátil žádný příspěvek, jen jsem ho vložila znovu, když jsem zjistila, že byl vymazán. Bohužel, je to smutné, když tu někdo zakazuje, abychom se pobavili