jennysh

Jak se vám líbí tato stránka? nedávno jsem ji dodělal,ale to neomlouvá, chci slyšet váš názor. :).

Děkuji za ochotu kolegy chudst.(Problém byl v tom že ty soubory byli vadné,musel jsem je stáhnout znova,pak už to šlo.)
Doplňuji:
Ta stránka je zde:jennysh.own.cz

Nejlepší odpověď
fablen

barva pozadí je zajímavá, na mě možná více „křiklavá“ ale proč ne – pěkné!…, (především není černá). Ta lišta je zajímavá, líbil by se mi i jeden ohnutý roh listu nahoře napravo. Písmenka bych snesla i větší.

V textech není co hodnotit 🙂

Další odpovědi
Deli

Mně to přijde strohé, bez uvítání…
Navíc já mám ráda stránky, kde je vše česky.
Každý má ale jiný styl, jen není na první pohled zřejmé, čí-k čemu-proč tyto stránky jsou.
Omlouvám se, pokud to bereš jako kritiku.

jennysh

Naopak jsem jedině rád za upřímnost,takže v pohodě zcela chápu.Taky moc od toho nejde čekat,instaloval jsem svoje první moje originál stránky.Protože spíše jsem vytvářel stránky přes služby atd.takže já jsem si tedy oodychl po 4 hodinách,nyní jen koukám.A přemýšlím o tom,co by se dalo zlepšit.