dáma z ČR

jak se vám líbí seriál ordinace chtete aby se ještě vysílal?

Nejlepší odpověď
WeeBear

Nesleduju ho, tudíž je mi to úplně jedno.

Další odpovědi
Drap

Nijak, nesleduji....­............je mi uplně jedno jestli se bude vysílat nebo ne

Reuef

mohli by misto toho davat neco lepsiho…tudiz nelibi

Michal Kole

Mohl by být akčnější – více záchran života a vysvětlení proč se má zrovna takto zachranňovat život

anonym

Škoda,kdyby skončil.Ještě nespal každý s každým.Tam je ještě možností!!Vážně,je mi to jedno,je to blbost k pohledání!Takže se mi nelíbí vůbec.

láďa1

Je to jen na zalepení večerů a aby si herci vydělali nějakou „skromnou korunu“.Jinak blbost!Nechci aby se vysílal,až skončí 826 díl 8.řady tak dají něco jiného.....

Deli

Je to kravina, ale sleduji poctivě a líbí se mi 🙂

já se na ordinaci koukala!:)a chci aby ji ješte vysílali!;)