jey

Jak se Vám líbí „Ordinace“ pokud se díváte a když ano, zkoušeli jste slovenskou verzi?

Odpovědi
panenka

Slovenskou verzi nesleduji na českou se dívám ráda.

quentos

ani trochu, je to s*ačka na entou, plytký seriál řešící povrchnosti a hovadiny, furt to samý dokola, kdo, s kým a za kolik, nechápu, co na tom ti lidi maj. Její oblíbenost poukazuje na úroveň národa :{(>

Džuls

Ja nesledujem slovenskú Ordináciu a v podstate nechápem, ako to môžu ľudia u nás sledovať. Zo slovenských denných seriálov môžem jedine Panelák. Českú Ordináciu som nevidela, keďže Novu nemáme, ale páčili sa mi Veľmi krehké vzťahy.