Bob2

Jak se vám líbí oblečky kigurumi?

Co říkáte na oblečky KIGU? Už dlouho se na ně doma díváme, je to dobrý nápad na Vánoční dárek? :)

Odpovědi
Drap

Nelíbí. Nikomu bych to nekoupil.

Karolínka <3

Sice může být příjemný a pohodlný, ale je to na nic. Není jednoduší se zabalit do deky? Je to rychlejší než se jít převlíknout.

marci1

Mladým se to může líbit. 🙂

Broukk

Nám se Kigu také libí. Je to pohodlné a vyrobeno z příjemného materiálu. Koukni na https://www.ki­gu.cz/kigu/ určite vybereš. Roztomilý je fialový jednorožec :)

Funna

tohle je kigurumi?…ti japonci jsou vážně praštění…tohle už přece vymysleli autoři teletubbies .-)…na maškarní dobré…na domácí obleček mi připadá ta hlava jako překážející blbst…

Nuk nuk

Proti gustu… Asi takhle, pokud se Vám to líbí a víte, že pro obdarovaného to bude nejen vtipné ale i nějak využitelné, protože to není nejlevnější, tak prosím.
Jinými slovy, není to ošklivé, ale smysl to má skutečně tak pro někoho, koho tyhle japonské nápady zajímají ne pro kohokoliv. Já bych to mohla tak maximálně kupovat v dětských velikostech :)

ivzez

Jestli se chcete někomu pomstít…

Určitě bych to nedala nikomu k Vánocům.
[Ani svému nepříteli!!]

_______

Doplňuji:

Ale pokud kupovat, pak radši ze zahraničí, vyjde to levněji.

MarkettB

Příjde mi to jako dobrý nápad hlavně originální dárek pro děti :)

DomcaJe

Zvířecí overaly určitě doporučuju, hlavně je to originální dárek pro děti. Kigu jsou vyrobeny z fleecu, který je měkký a příjemný. Vkládám i odkaz https://www.ki­gu.cz/pro-deti/ ,kde mají kvalitní kigu oblečky i další produkty, které mají u dětí velký úspěch.

bububabu

Ano, ale pokud je to pro dítě :)

Renatka2

Dětem jsme kigu objenali a byly moc nadšené :) moc se nám všem líbí. Teď budeme přiobjednávat další. Mají i úžasné cestovní polštářky.

Bob2

Děkuji za pomoc. Nakonec jsme stránku ukázali dětem, už nejsou nejmenší a na Ježíška už nevěří. Byly nadšení ze všech výrobků i z overalů, které prý musí mit :)