Zlatý

Jak se vám líbí můj výtvor? Pečená kachna se zelím...

Děkuji všem za rady a moje otázka zní:
Jak se vám líbí můj výtvor?
http://www.nadapenny.com/…
Ještě jednou děkuji.
Doplňuji:
Abyste mi věřili, že to není ztažené z internetu a je to opravdu můj výtvor:
http://www.nadapenny.com/…
ale jinak nevím jak dokázat.
Děkuji za pochvalu.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Napadla mně úplně stejná otázka jako Jahodě. Opravdu Váš výtvor? Pokud jste pekl kachnu poprvé, tak byste mohl změnit své povolání. Kůžička krásně vypečená, i když já bych ji nemohla. Jinak bych si dala.

Další odpovědi:

Zlatý

Miroslave, to je opradu tvůj výtvor, nebo jsi to našel tu fotku někde na internetu? :-DD Jestli je to tvůj výkon (jako že si myslím, že asi jo) dávám 1* a můžeš mi přivést. Ale vypadá to božsky. Kráása-dokonalost!! Dala bych si MŇAAAM :-DDD
Doplňuji:
Teď už věřím na 100%! Paráda. Udělal jsi mi Miroslave pěkně velké chutě. Pochvala ti patří za tak krásný vytvor. Úžasnééé :-PP :-D

Chvalim,chvalim,to musela byt mnamka,a uz vim,co pristi vikend budu varit.Diky za inspiraci

Bronzový

Ještě polít hnědou šťávičkou s cibulkou a ta dvanáctka....Dala bych si,hlavně když nemusím vařit já:-)My dne měli podobné:Knedlo vepřo,ale to už nevyfotím,maximálně ty špinavé talíře-nic nezbylo.Jíst se má zdravě,ale nesmí se to přehánět:-)

Zlatý

Dokážeš to snadno,....že nás pozveš :-). Někdy bych si tě i půjčila :-). Doma by tě pustli?
Šťávičku bych moc nemusela, ale plzničku na zapití, to ano :-).
Také chválím :-)

Bronzový

Krásná..:-) Úplně jsem na ni dostala chuť :-)

Bronzový

No teda Miroslavste-jestli jsi to fakt spáchal sám,tak Tě beru i s kachničkou:-)).

Pokročilý

Mno mňamky, dala bych si, vypadá nádherně, ale co mne rozesmálo, tak druhá fotka s kostičkou :-D .. díky

Diskuze k otázce

Stříbrný

elektrikář

Je pěkná šel bych hned ochutnat, Ta stažená z internetu určitě nepůjde ukousnout.

Zlatý

Miroslavst

Opravdu je to můj výtvor. Fakt nekecám.
A ten malý knedlík je nejprve nakrojený a pak jsem si řekl, že pro vás dobré rádce vyfotím. tak jsem ho dal k sobě a vyfotil.
Ještě jenou děkuji za rady. Jen škoda, že za chvíli pojedu autem a tak jsem nemohl zalít 12°.

Zlatý

vagra

Blahopřeji.Mám dotaz-Jaký jste měl pocit během konzumace-cítil jste,jak je to krásně nezdravé?

Zlatý

Miroslavst

S mou hubenou postavou to vůbec neřeším.
Ale co je nezdravé, to nejvíc chutná.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 841
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 495
Zlatý marci1 481
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.