Jahoda

Jak se Vám líbí ICQ 7???

Zdravím! Chtěla bych se zeptat, jestli se Vám líbí nová verze ICQ, tedy ICQ 7? A co Vám na ní naopak vadí a změnili by jste to? Mně se zatím líbí, ale možná časem najdu něco, co je zbytečné nebo, že mi tam něco chybí.. :)

Nejlepší odpověď
Miroslavst

souhlasím s panenkou. Taky mám radši a používám skype. ICQ jsem měl, ale pak to nekompromisně chtělo aktualizaci-jinak jsem se nehnul a tak jsem to zrušil.
ICQ navíc napadá více hackerů-tedy dle mého názoru, chodili mi na něj zprávy typu:mgujgomgjsfjjgjj a odkaz někam-radši nebrat.
A v neposlední řadě na mém počítači to šlo dost pomalu. Skype je lepší!!

Další odpovědi
panenka

včera večer jsem si icq nainstalovala stránky se mi líbí ale více používám skype jahůdko