Kepler

Jak se vám líbí doktor Martin?

Nyní proběhl minimálně 2. díl na ČT1, ve své původní podobě, jak byl kdysi v Anglii natočen. Příběhy i postavy jako přes kopírák, jen herci a prostředí jsou úplně jiné. Kdo nesleduje, ať se nevyjadřuje, díky.

Odpovědi
anonym

Super, chybí mi tam nějaká kočičí žena…

Kepler

Ta původní anglická verze je taky dobrá, ale mně se víc líbila ta česká, a to z několika důvodů: děj je zasazený do „mého“ Valašska, mám rád Donutila a mé oko se zalíbením spočine na kyprých tvarech a krásném kukuč Jitušky Čvančarové:-))