Monie

Jak se vám líbí dnešní počasí? Mě teda nehorázně štve!

Chvilku prší, pak zas pálí slunce. V sobotu mlha že jsem neviděla 10 metrů před sebe, včera větrno že by nás to málem odneslo a dneska furt prší nebo svítí dokola. Povím vám, že už mě to pěkně štve! Před rokem touhle dobou bylo –15 °C a dnes? Skoro 10°C. Je tohle normální? Asi opravdu začnu věřit, že zimní a letní období úplně zmizí z Česka. Bohužel si za to můžeme sami..

Nejlepší odpověď
kapka

My topíme jen dřevem v krbovkách, vytápíme tak celej dům, to je nějakýho přikládání, takže kvůli mně by zima vůbec být nemusela. Jen ať je deset nad nulou ještě hodně dlouho. Omlouvám se vášnivým lyžařům, stavitelům sněhuláků apod. za své protizimní názory.

Další odpovědi
hanulka11

Jo paráda..... dnes se předvedlo po všech stránkách- sluníčko, déšť, sníh, vichr , prostě od všeho chvíli.....já jen vím, že když budu naštvaná, že to není nic platné…tak to beru jak to je…

Drap

Netuším, jestli si za to můžeme sami, ale je celkem normální, že počasí se nechová přesně podle kalendáře. A i když počasí neni nic moc, tak si ho můsíme užít takové jaké je, někdy lépe , někdy hůř, ale oboje patří k životu. Alespoň já to tak beru.

briketka10

jsem taky ráda, že není ještě taková zima, ale u nás dnes padaly kroupy a byl obrovský vichr, i tak ještě ušetřím za topení, nebudu tolik doplácet, když se vše tak zdraží..

anonym

Není náhodou 5 prosince?

Tíšek99

Dneska je superový.SNĚŽILO!!!

venkovan

Bylo celkem dobré a nechalo se při něm venku i pracovat.Občas byly krásné mraky, když zasvítilo slunce (odpoledne), tak se krásně zbarvila příroda. Řekl bych hezký podzimní den.
Smutné ale je, že v listopadu málo pršelo, nemusí to být dobré pro příští rok jak pro obilí, tak pro ovoce apod.