Avatar uživatele
Monie

Jak se vám líbí dnešní počasí? Mě teda nehorázně štve!

Chvilku prší, pak zas pálí slunce. V sobotu mlha že jsem neviděla 10 metrů před sebe, včera větrno že by nás to málem odneslo a dneska furt prší nebo svítí dokola. Povím vám, že už mě to pěkně štve! Před rokem touhle dobou bylo –15 °C a dnes? Skoro 10°C. Je tohle normální? Asi opravdu začnu věřit, že zimní a letní období úplně zmizí z Česka. Bohužel si za to můžeme sami..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, iceT před 4497 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kapka

My topíme jen dřevem v krbovkách, vytápíme tak celej dům, to je nějakýho přikládání, takže kvůli mně by zima vůbec být nemusela. Jen ať je deset nad nulou ještě hodně dlouho. Omlouvám se vášnivým lyžařům, stavitelům sněhuláků apod. za své protizimní názory.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Jo paráda..... dnes se předvedlo po všech stránkách- sluníčko, déšť, sníh, vichr , prostě od všeho chvíli.....já jen vím, že když budu naštvaná, že to není nic platné…tak to beru jak to je…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Netuším, jestli si za to můžeme sami, ale je celkem normální, že počasí se nechová přesně podle kalendáře. A i když počasí neni nic moc, tak si ho můsíme užít takové jaké je, někdy lépe , někdy hůř, ale oboje patří k životu. Alespoň já to tak beru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

jsem taky ráda, že není ještě taková zima, ale u nás dnes padaly kroupy a byl obrovský vichr, i tak ještě ušetřím za topení, nebudu tolik doplácet, když se vše tak zdraží..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Není náhodou 5 prosince?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tíšek99

Dneska je superový.SNĚŽILO!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Bylo celkem dobré a nechalo se při něm venku i pracovat.Občas byly krásné mraky, když zasvítilo slunce (odpoledne), tak se krásně zbarvila příroda. Řekl bych hezký podzimní den.
Smutné ale je, že v listopadu málo pršelo, nemusí to být dobré pro příští rok jak pro obilí, tak pro ovoce apod.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek