Pokročilý

Jak se vám líbí bílý nábytek?

Pořídili by jste si bílý nábytek?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pokud by to bylo do místnosti kam by se hodil, tak určitě.

Další odpovědi:

Bronzový

Vypadá to hezky, když je tak zařízena celá místnost.

Zlatý

Bílý nábytek si umím představit leda tak v nemocnici a to jen proto, aby byla vidět případná nečistota. V bytovém interiéru se to stalo v poslední době módou, ale je jen velmi málo povedených.

Před mnoha lety jsme měli bílou pokojovou stěnu.Nepřeji nikomu to její čistění.Ať jste ji udržovali sebevíc.Výměnou za jinou jsem si oddychla.

Zlatý

Bílý nábytek evokuje člověku pocit čistoty, pořádku. Dá se výborně skloubit s doplňky. Krásně se k němu hodí doplňky třeba ve světle fialové barvě a k tomu vhodně zvolené pokojové květiny. Nesmí ten pokoj s nábytkem působit dojmem, že je jen bílý a prázdný. :-)
Doplňuji:
Mám doma bílý nábytek, je to krása. Foto je jen ilustrační, pro příklad :http://leteckaposta.cz/…

Bronzový

Jo.

Stříbrný

Ano, líbí se mi, měla jsem černý, připadala jsem si jak v kremáči, bílý je hezčí, v pokoji se to hned rozjasní a když dáš barevné doplňky, je to opravdu moc hezké.

Stříbrný

To záleží. Kam, pro koho, v jakém bytě, co....
Osobně nejsem příznivcem, ale v ložnici máme šatní skříně s bílými posuvnými dveřmi. Zabírají prakticky jednu stěnu. A vůbec mi to nevadí. Zdi máme bílé a ostatní nábytek většinou pohledové dřevo. K tomu čištění: asi záleží na matriálu. U těchto skříní ani nejsou vidět otisky, přestože na nich nemáme žádné ručičku a šoupeme je rukama...

Stříbrný

Záleží na stylu a provedení nábytku. Nicméně mi to připadá hodně nepraktické, na bílé je vidět všechno.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 929
Zlatý mosoj 862
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 296
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 234
Zlatý annas 224

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.