Jak se vám líbí

výsledky voleb – tzv.„nanečisto“ na školách?

Nejlepší odpověď
Lucimia

Myslím, že je vidět, že alespoň ty studenti mají rozum a přemýšlí o tom. Souhlasím s nimi.

Další odpovědi
annas

Je vidět, že se názory mladých lidí liší od názorů těch, kteří se zúčastňují různých předvolebních průzkumů, v nichž vede jiná strana.
Jaký bude výsledek voleb? Záleží na tom, jaké bude věkové složení voličů.

člověk

JE TO JEDNODUCHÉ DO ŠKOL NECHODÍ DĚTI ZE SOCIALNĚ SLABÝCH RODIN,.......­......KTEŘÍ POTŘEBUJÍ LEVICOVOU VLÁDU,KTERÁ PODPORUJE SOCIÁLNÍ POLITIKU…,ASI MAJÍ JEN BOHATÉ RODIČE,PROTOŽE PRAVICOVÉ STRANY PODPORUJÍ BOHATÉ A BOHATŠÍ…TAKTO TO JE VE VŠECH DEMOKRATOCKÝCH ZEMÍCH…U NÁS V RODINÁCH STÁLE ALE ŽIJE JEŠTĚ SOCIALISMUS…OD TUD NÁZORY JEJICH DĚTÍ

anonym

Mam pocit ze se neco chysta.Pribyva cim dal vice skol,kteri to opakuji-co z toho vyleze,nechame se studentami prekvapit.Ze by revoluce-nebylo by se cemu divit!