Jak se vám líbí

profesionální chování německých policistů a celníků? Opravdu jsme taková verbež? Padaly i poznámky o špinavých Češích. Spojenci jak noha.
Není to někdy ironie?

Nejlepší odpověď
quentos

je to humáč. Přitom Němci jezdí do Česka za prostitutkami a zdůrazňují jim, že to chtějí „schmutzig“. Tak nevím, kdo je tady špinavej…

Další odpovědi
mojitek

Jsou to holt germani.S kamaradem jsme jeli do Dresdenu a hned kousek za hranicemi nas predjelo tmavy Béemvé a blikalo na nas Bitte folgen-stop-polizzei.Proste vidi ceskou SPZ a uz stavej jak diví.Psali o tomto sikanovani ceskych ridicu i v novinach,hodne lidi si stezuje…

Michal

Verbež někdy jsme. ne všichni.Chování německých policistů má v tomto případě k profesionalitě daleko.

anonym

Nemec zustane nemcem i v dnesni dobe.