Jak se vám líbí

fakt,totiž že tvor,který odsoudil p. Horákovou k smrti- (vykonáno),bude možná propuštěn a dokonce se koketuje s úvahou, že má nárok na odškodnění? A velmi dobře vím,že je mu cca 1000 let a je chuděra tolik,ach tolik nemocen.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Pokročilý

V tomto případě se jedná o další projev neschopnosti našeho právního řádu, protože, pokud se jedná o nepromlčený trestný čin, tak ten měl být odsouzen již dávno. Pokud někdo najde skulinu v našem trestním řádu, která umožní tento trestný čin promlčet, tak bych s okamžitou platností vyhodil na dlažbu všechny soudce a právníky, kteří se tímto zabývali. A to pro neschopnost a neznalost práva. A dal bych jim náklady, které vzniknou případným odškodněním bývalé prokurátorky, k náhradě.

Zlatý

Bohužel žijeme ve státě, kde je právní systém v některých ohledech velmi nešťastný a nedokonalý...

...ale ´návod´ Jakuba (který lidsky docela chápu) je jen planým a ve skutečnosti naprosto nerealizovatelným výkřikem do tmy.

Takže odpověď na otázku bubci je NELÍBÍ.

Další debata by pak mohla být o ´těžkém´ filozofování KDO a CO může za daný stav věci (teď vůbec nemyslím tento konkrétní případ Polednové).

Ale to už asi nepatří na tento portál :-)

Zlatý

Kdyz Polednovou odsoudili natvrdo,tak jsem si rikal:"konecne na ni prisla rada,pozde,ale prece" . Ale oni ji pusti na amnestii?Zenu,ktera poslala jinou zenu na smrt jen z politickych duvodu?Nelibi se mi to ani trochu. Je mi z toho spatne.

Bronzový

A v takovémhle marastu žijem.Jak je vidět na tomto příkladu-do spravedlnosti má tato země hodně daleko.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3356
Zlatý Drap 1790
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1074
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.