Avatar uživatele
anonym

Jak se Vam jevi

hadavi lide?Ja to nesnasim,neumim se hadat a myslim si,ze muj hlas se da pouzit lepe.Jak jste na tom Vy a jak reagujete na hadave lidi?Reaguji tak ze odejdu,nebot bych jim dala nejradsi pesti.Jen u politiku se smeji,kdyz se hadaji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? rynek878 před 5102 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

Pokud se neumíte hádat,tak vám v dnešní době hrozí to,že pomalu nikde neprosadíte svůj názor.Mně osobně se věčné dohadování s někým také příčí,ale když není zbytí,tak se hádám a potom za to trpím.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Toruk

člověk: člověče, vás je víc v jednom těle, že jo? 🙂 Před nedávnem jsi psal(a) jako malá holka (včetně skloňování) a dnes to zní, jako zatrpklý chlap 🙂

Na hádavé lidi je dobrá asertivita… pokud nepomůže, tak jdu svou cestou, nezávisle na štěkajícím individuu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

Snažím se být klidný a raději jdu pryč.Zrovna dnes jedna státní úřednice začala na mne štěkat jak zlý pes.Popřál jsem jí potom hezký víkend a at si dá zítra klobásu na oslavách prvního máje. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Já osobně se ILIINES nerada hádám a co můžu řeším v klidu .Pokud je to ale opravdu nutné pak svůj názor dokážu říct velmi nahlas.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Já se také moc hádat neumím.
A ti „hádaví“ lidé, záleží proč a jak vedou hádky. Pokud se hádají jen „ze cviku“, tak mi celkem lezou na nervy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Mám podobný názor jako panenka. Nejlépe řeším vše v klidu, ale pokud to tak prostě vyřešit nejde, umím se pěkně rozhádat. Za svým názorem si stojím a nestydím se za to, že ho vykřiknu do „světa“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Hádavým lidem a taky chytrolínům co všechno znají, všude byli 2×, kde nebyli tam se zrovna chystají, se odjakživa vyhýbám širokým obloukem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
člověk

toto tvrdí každá žena,a to ječení a nadávání na partnera je potom co?????????????

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Důležité je kde se hádají,jestli jejich hádka někam směřuje a má smysl.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek