Jak se Vam jevi

hadavi lide?Ja to nesnasim,neumim se hadat a myslim si,ze muj hlas se da pouzit lepe.Jak jste na tom Vy a jak reagujete na hadave lidi?Reaguji tak ze odejdu,nebot bych jim dala nejradsi pesti.Jen u politiku se smeji,kdyz se hadaji.

Nejlepší odpověď
rynek878

Pokud se neumíte hádat,tak vám v dnešní době hrozí to,že pomalu nikde neprosadíte svůj názor.Mně osobně se věčné dohadování s někým také příčí,ale když není zbytí,tak se hádám a potom za to trpím.

Další odpovědi
Toruk

člověk: člověče, vás je víc v jednom těle, že jo? 🙂 Před nedávnem jsi psal(a) jako malá holka (včetně skloňování) a dnes to zní, jako zatrpklý chlap 🙂

Na hádavé lidi je dobrá asertivita… pokud nepomůže, tak jdu svou cestou, nezávisle na štěkajícím individuu.

ten který je

Snažím se být klidný a raději jdu pryč.Zrovna dnes jedna státní úřednice začala na mne štěkat jak zlý pes.Popřál jsem jí potom hezký víkend a at si dá zítra klobásu na oslavách prvního máje. 🙂

panenka

Já osobně se ILIINES nerada hádám a co můžu řeším v klidu .Pokud je to ale opravdu nutné pak svůj názor dokážu říct velmi nahlas.

Nuk nuk

Já se také moc hádat neumím.
A ti „hádaví“ lidé, záleží proč a jak vedou hádky. Pokud se hádají jen „ze cviku“, tak mi celkem lezou na nervy.

Jahoda

Mám podobný názor jako panenka. Nejlépe řeším vše v klidu, ale pokud to tak prostě vyřešit nejde, umím se pěkně rozhádat. Za svým názorem si stojím a nestydím se za to, že ho vykřiknu do „světa“.

GM

Hádavým lidem a taky chytrolínům co všechno znají, všude byli 2×, kde nebyli tam se zrovna chystají, se odjakživa vyhýbám širokým obloukem.

člověk

toto tvrdí každá žena,a to ječení a nadávání na partnera je potom co?????????????

Michal

Důležité je kde se hádají,jestli jejich hádka někam směřuje a má smysl.