Jak se Vam jevi

hadavi lide?Ja to nesnasim,neumim se hadat a myslim si,ze muj hlas se da pouzit lepe.Jak jste na tom Vy a jak reagujete na hadave lidi?Reaguji tak ze odejdu,nebot bych jim dala nejradsi pesti.Jen u politiku se smeji,kdyz se hadaji.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pokud se neumíte hádat,tak vám v dnešní době hrozí to,že pomalu nikde neprosadíte svůj názor.Mně osobně se věčné dohadování s někým také příčí,ale když není zbytí,tak se hádám a potom za to trpím.

Další odpovědi:

Bronzový

člověk: člověče, vás je víc v jednom těle, že jo? :-) Před nedávnem jsi psal(a) jako malá holka (včetně skloňování) a dnes to zní, jako zatrpklý chlap :-)

Na hádavé lidi je dobrá asertivita... pokud nepomůže, tak jdu svou cestou, nezávisle na štěkajícím individuu.

Zlatý

Snažím se být klidný a raději jdu pryč.Zrovna dnes jedna státní úřednice začala na mne štěkat jak zlý pes.Popřál jsem jí potom hezký víkend a at si dá zítra klobásu na oslavách prvního máje. :-)

Zlatý

Já osobně se ILIINES nerada hádám a co můžu řeším v klidu .Pokud je to ale opravdu nutné pak svůj názor dokážu říct velmi nahlas.

Stříbrný

Já se také moc hádat neumím.
A ti "hádaví" lidé, záleží proč a jak vedou hádky. Pokud se hádají jen "ze cviku", tak mi celkem lezou na nervy.

Zlatý

Mám podobný názor jako panenka. Nejlépe řeším vše v klidu, ale pokud to tak prostě vyřešit nejde, umím se pěkně rozhádat. Za svým názorem si stojím a nestydím se za to, že ho vykřiknu do "světa".

Bronzový

Hádavým lidem a taky chytrolínům co všechno znají, všude byli 2x, kde nebyli tam se zrovna chystají, se odjakživa vyhýbám širokým obloukem.

Bronzový

toto tvrdí každá žena,a to ječení a nadávání na partnera je potom co?????????????

Stříbrný

Důležité je kde se hádají,jestli jejich hádka někam směřuje a má smysl.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3356
Zlatý Drap 1790
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1074
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.