zjentek

Jak se v předchozím režimu jmenovalo Masarykovo náměstí ve Vyškově?

Vyškovské náměstí za komančů.

Přísahám, že toto není domácí úkol!

Nejlepší odpověď
Danina65

No, tak teď jsi mě dostal!!! Vyškov nevím, ale jak se jmenovalo v Hradci Králové, to jsem vědívala:-) Bylo to za socíku, tzn nějaké to bojování či oslavování výdobytku socialismu, případně zvýraznění našich vztahů s SSSR.

Jj, už mi hlava naběhla, bylo to náměstí Míru.

Další odpovědi
anonym

Dám ti na výběr:

  1. náměstí V.I.Lenina
  2. náměstí Osvobození
  3. náměstí 1. Máje
  4. náměstí Ant. Zápotockého!

Přísahám, že jsem neopisoval. 🙂

zjentek

Barbakan- nechám se podat ;(

anonym

Za C), mám to z důvěryhodných zdrojů. 🙂

zjentek

Danina68: Dík. Tak teď už mi stačí jen informace, jestli to náměstí Míru mají v Hradci, a nebo v tom Vyškově ;)))