Banshee

Jak se uživí časopisy rozdávané zadarmo?

Nejlepší odpověď
anonym

Reklamou. Ti co reklamuji , plati tem , co vydavaji … -iv-

Další odpovědi
led

Nič nie je zadarmo. Obchodník si zaplatí reklamu.
Dôverčivý čitateľ si prečíta, pozrie obrázok: je to krásne…, lacné…, nepotrebujem to…, ale za tú cenu? no nekúp to. Obchodníkovi sa vrátia peniaze, ktorými zaplatil časť časopisu… a spokojní sú všetci

Uživí se z reklamy, ostatně jako veškerý dnešní denní tisk. I placené noviny mohou přežít jen díky reklamě, protože jinak by cena za výtisk byla tak vysoká, že by si je už nikdo nekupoval.

souhlasím

Prvně zadarmo potom za hodně a aby na to lidi nenalítly.