Vikinhat

Jak se usmířit s kamarádkou, která je na vás naštvaná kvůli SMS?

Včera večer jsem psala své kamarádce. Byla na mě dost nepříjemná, tak jsem jí napsala, proč si na mě vybíjí zlost?
Spí u mě totiž jiná kamarádka, tak jsem tušila, že ta kamarádka, se kterou jsem rozhádaná na ní žárlí…Co s tím?

Odpovědi
df

Nejlepsi je ridit se tim, co nam naseptava nas vnitrni hlas. Je to nas nejlepsi radce. Pokud nic nerika, tak nedelat nic. Ono se to vyresi samo.

anonym

S takovými ublíženými lidmi je zbytečné se jakkoli usmiřovat.

Karolínka <3

Kamarádka, která žárlí na jinou kamarádku, která u tebe spí. Není pravá kamarádka. Ani bych se s ní neusmiřovala, pokud s tebou opravdu kamarádí tak ji to za čas bude jedno a budete se zase spolu bavit.