Jak se ušije bič?

Doplňuji:
Dědo loude ne,ne. Bič se šije a musí to být pravda,když mi to napsal Dr.AXL a já mu věřím!

http://www.od­povedi.cz/dis­kuze/jake-jidlo-nenavidite

Nejlepší odpověď
led

Bič sa vyrába podľa jeho použitia. Jeho použitie v materskej škole síce nechápem, to ako majú deti vyrábať? Alebo, tá horšia varianta, bič na deti…
Ak chcete ušiť bič, okolo povrázkov (kožených prúžkov) obšijete tunel z koženého pásku, na konci zošijete, nechajte vnútorné povrázky (kožené pásiky) trčať. druhý koniec upevníte na rúčku a môžte plieskať. Prosím, ale plieskajte v bezpečnej vzdialenosti od ľudí.
Ináč najlepší bič na plieskanie je pletený… Pozrite si:
http://www.you­tube.com/watch?v=u5f9YH­JchR8
PS.
Ďalší variant. Stačí, keď naďalej budete „zlý muž“, v tom prípade si na seba ušijete /upletiete/ bič nenávisti.
Doplňuji:
ďakujem za preloženie otázky z materskej škôlky do aktualít.
Mne toto nahlasovanie, presúvanie a mazanie, chvalabohu, nefunguje.

Další odpovědi
Děda Louda

Máš to asi trošku pomotané. Bič se nešije, bič se plete. Šije se bouda.
Doplňuji:
I pan doktor je jenom člověk a chybovat je lidské.

Makina

Chcete si na sebe ušít bič, touto otázkou? 🙂

Jikra

Těžko ti tu někdo poradí.Otázku musíš směrovat do Poslanecké sněmovny ČR.

pusinka50

Znám ze svého okolí víc takových lidí, co to umí, chcete nějakého doporučit? 🙂

venkovan

Úplně jednoduše. Buď někdy ochotný a uvidíš jaký jsi na sebe ušil bič.
Někteří lidi totiž tu ochotu budou přímo považovat za tvoji povinnost.