jungle-be

Jak se určuje pořadí na MS v hokeji 2013 u týmů se shodnými body ?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak se určuje pořadí na MS v hokeji 2013 u týmů se shodnými body ? Např. Když vyhráli Švýcaři nad Švédskem 3:1, neměli by být nad námi, jelikož jsme dali jen 2 goly ? Nikdy jsem to moc nezkoumal, ale zajímalo by mě to. Děkuji za upřesnění a HOKEJI ZDAR!!

Doplňuji:
Omlouvám se, opravdu 3:2. Ptám se proto, že na různých webech jsme bud první, nebo druzí za Nory..

Nejlepší odpověď
anonym

Ale my jsme neobdrželi žádný gól,nebude to tím?
Doplňuji:
A ten výsledek byl
Švédsko-Švýcarsko 2:3

Další odpovědi
pl4toon

jj, je to podle gólů. Kdyby i góly byly stejné, tak v tom hraje roli víc faktorů, např. i trestné minuty.
Tady mají celkem šikovnou flash aplikačku:
http://sport.ak­tualne.centrum­.cz/ms-v-hokeji-2013-kompletni-program-a-prehled-vysledku/r~06077d3­8a5b811e2af230025900fe­a04/