Avatar uživatele
blondajk

Jak se uplatňuje reklamace na kadeřnické služby?

Zajímá mě, jestli jste se už někdy pokusili reklamovat kadeřnické služby a jak vše probíhalo a jak vše dopadlo? Dostali jste peníze zpět? Myslím, že každá žena se alespoň jednou za život setkala s nepěkným výsledkem práce kadeřnice na své hlavě… Bohužel.
Doplňuji:
No, u střihu vlasů se to dá ještě nějak spravit, ale pokud jde o trvalou, tak výsledek sice vidíte, ale jak trvalá „sedla“ a drží, poznáte až třeba na druhý den, nebo i po delší době… A trvalou nejde spravit, pokud nechcete pak být plešaté/í :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? iceT, chudst, fablen, anonym před 4678 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
chudst

Ano, jednou jsem byl v jinem kadernictvi, nez chodim normalne; kadernice me ostrihala naprosto silene a rekla si o 250kc. Tak jsem ji rekl, ze ji za tohle dam 100kc a to muze byt rada. Nechtela, tak jsem si nechal zavolat jeji vedouci. Ta danou kadernici sjela a mimo to, ze se mi omluvila, jsme se domluvili na 50 korunach.

Tohle se mi stalo nastesti jen jednou jedinkrat. Holky to maji asi slozitejsi :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Vzhledem k tomu,že kadeřnici navštěvuju sporadicky,tak jsem nikdy problém neměla.Jen jednou-to jsem nosila krátký rozcuch-mě kadeřnice ošmikala víc než jsem chtěla,ale co,ustřižené vlasy se k hlavě už nepřilepí a ono to stejně za dva týdny dorostlo do takové délky,že mě to ani moc nevadilo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Děda Louda

Pošli zmršenou hlavu doporučeně obchodní inspekci a živnostenskému ú­řadu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl