blondajk

Jak se uplatňuje reklamace na kadeřnické služby?

Zajímá mě, jestli jste se už někdy pokusili reklamovat kadeřnické služby a jak vše probíhalo a jak vše dopadlo? Dostali jste peníze zpět? Myslím, že každá žena se alespoň jednou za život setkala s nepěkným výsledkem práce kadeřnice na své hlavě… Bohužel.
Doplňuji:
No, u střihu vlasů se to dá ještě nějak spravit, ale pokud jde o trvalou, tak výsledek sice vidíte, ale jak trvalá „sedla“ a drží, poznáte až třeba na druhý den, nebo i po delší době… A trvalou nejde spravit, pokud nechcete pak být plešaté/í :D

Nejlepší odpověď
chudst

Ano, jednou jsem byl v jinem kadernictvi, nez chodim normalne; kadernice me ostrihala naprosto silene a rekla si o 250kc. Tak jsem ji rekl, ze ji za tohle dam 100kc a to muze byt rada. Nechtela, tak jsem si nechal zavolat jeji vedouci. Ta danou kadernici sjela a mimo to, ze se mi omluvila, jsme se domluvili na 50 korunach.

Tohle se mi stalo nastesti jen jednou jedinkrat. Holky to maji asi slozitejsi :)

Další odpovědi
iceT

Vzhledem k tomu,že kadeřnici navštěvuju sporadicky,tak jsem nikdy problém neměla.Jen jednou-to jsem nosila krátký rozcuch-mě kadeřnice ošmikala víc než jsem chtěla,ale co,ustřižené vlasy se k hlavě už nepřilepí a ono to stejně za dva týdny dorostlo do takové délky,že mě to ani moc nevadilo.

Děda Louda

Pošli zmršenou hlavu doporučeně obchodní inspekci a živnostenskému ú­řadu.