Jak se umývají copánky/copy/dredy? Musí se rozplést, aby to mělo smysl, i když daly třeba docela práci?

Nebo si se umývají až po delší době, jak když je člověk nemá? Protože se s nima hlava tak viditelně nemastí?

Jak se říká o lidech s lekslými splihlými vlasy, že si na ně vylili fritovací olej. :)

Nejlepší odpověď
dr.luha

Dredový filc, osídlený milióny roztočů nikdo nerozplete, ani kdyby se rozkrájel, nebo se postavil na hlavu.

Další odpovědi
eleonnore

Kdysi jsem mela ty copanky, pletli mi to 5 hodin, stalo me to 5.000 a mas pravdu, rozpletat by to za dva dny by byl drahy spas.

Myla jsem to uplne stejne jako normalni vlasy. Opetrne je promnula, hlavne u korinku. Jen to holt trvalo dele, nez vlasy uschly :)