sisi0110

Jak se umět zkoncentrovat?

Za tři týdny mám státnice, ale nedokážu se soustředit na učení déle jak hodinu. Mojí koncentraci dokáže rozhodit cokoli. Máte nějaké rady, které vám osobně pomohli? Myslím rady jako pití zeleného čaje, sezení na zemi, na gauči,…cokoli, beru i babské rady. Doteď mi nejvíce pomohlo, když si ráno zacvičím.

Nejlepší odpověď
annas

Už jsem se několikrát zmiňovala o tom, že nedám dopustit na přípravky od fy Energy. Sama je pravidelně užívám. Na podporu koncentrace je výborný Stimaral.
Přípravek Stimaral s tonizačním a adaptogenním účinkem stimuluje, harmonizuje a šetří tělo. Je vhodný pro tonizaci organismu, zklidnění, soustředění, pro lepší činnost mozku a zmírnění problémů spojených se stářím. (to se Vás netýká). Lze jej využít jako životabudič při nedostatku energie a tehdy, když potřebujeme být dlouho do noci fit.

Zelený nebo i ženšenový čaj rovněž povzbuzují. Já mohu tyto čaje pít jen dopoledne, protože bych v noci jinak nespala.

Ať zkoušky dobře zvládnete.

Další odpovědi
vagra

Vidíte,našla jste způsob,který vám nejvíc vyhovuje-zacvičit si.Hlavně dát mozku šanci, myslet chvíli na něco jiného.Já jsem běhal a hodně mi taky pomáhala studená sprcha.
Někteří vtipálkové tvrdili,že nejlepší na uvolnění,je sex.Ale jestli to byla pravda,to si už nepamatuji.Možná,že to je následek jejich rad..
Ale k tomu se snad vyjádří mladší kolegové.
To zvládnete!
Doplňuji:
Asi jsem nepochopil otázku.
Myslel jsem ,že podle zadání dotazu,sisi0110 pátrá po bezchemických radách.

mosoj

Pokud je to tak výrazné,nebál bych se užít krátkodobě Geratam ( je na volno v lékárně ).
Já ho beru 1 – 2 x denně je to životabudič a podporuje prokrvení tkání. Netlumí naopak povzbuzuje a podporuje mozkovou činnost.

Jinak přeji úspěšné absolvování zkoušek.

lorja

Třeba si vyberete :

Zdroj: http://www.ma­nitera.cz/pamet-koncentrace

Jakub Tlapal

Já jsem měl se soustředěním problém už ve škole, ale naši to nijak neřešili. Prostě jsem kluk a ne každý je studijní typ a bylo vyřešeno. Teď v dospělosti mi to ale vadí, tak jsem si našel různé kurzy, audioknihy a taky užívám kratom , pro lepší soustředění a je to hodně znát. Ne, že s tím nejde nic dělat, jen našim se tenkrát nechtělo, tak to za ně teď musím dohánět 😁 .

annas

Vagro, sex je prý záležitostí chemie i fyziky. Takže i Vaše rada doporučuje chemii!