Zvědavý

Jak se udržuje strniště (vousy) ??

chci říct nechat si růst vousy tak 10–12 je snadné ale roustou dál. Jak to udržovat na pořád na těch 10–12 dne ?? Prostě to stříhat nůžkama ??

Nejlepší odpověď
Drap

Strojkem , pomocí vhodného nástavce

Další odpovědi

Beru to strojkem na vlasy.

Jikra

Sorry.Tak sú asi blbé. Ale u nás 10–12 mm dlouhé vousy (u nás fousy) nejsou strniště, ale již celkem dobrý základ pro daleko hustší porost.
Já sám na strníště používám el.strojek s nástavcem bratru 3mm.
Můžeš volit mezi elektrickým a nebo bateriovým.

Lamalam

Co znamenají ta čísla 10–12? Jestli jsou to centimetry, tak to je už velmi přerostlé strniště. Vem to normálně zastřihávacím strojkem.