Mandice23L

Jak se učíte angličtinu Vy ? .. Nějaké rady prosím =)

Nejlepší odpověď
Hudler

Pro mně je ideální pozorovat seriály s titulky.

Další odpovědi
badisko

Stejne jako se ucim …Polsky ..Rusky …Lotysky..a Irsky jsem v anglicky mluvici zemi to te donuti samo …takze se ucim za pochodu …kdyz mas kolem sebe tolik narodnosti se kteryma se vidis prakticky neustale …nepotrebujes zadne figle ..drahe kurzy a knihy …

krftwrk

Ich lérne nicht engliš, wajl ich pravičák88 bin !

crewTa

Angličtinu se učím ve volném čase, takže k tomu využívám to, co bych dělal tak nebo tak ve volném čase – filmy, seriály, internet. Hodně inspirace čerpám na stránkách Jazykove.fair­list.cz.
Je tam třeba článek o tom, jak se co nejlíp učit anglicky z filmů: http://jazyko­ve.fairlist.cz/2013/04/­jak-zlepsit-anglictinu-sledovanim-filmu/