Ing.internet

Jak se učíte angličtinu hravě?

Aby to nebylo bichlování…Díkes

Nejlepší odpověď
Syd

Surfováním po internetě v angličtině (občas ani něco nenajdete česky), účastněním se např. diskusí na anglických/ame­rických stránkách, překládáním písniček, občas seriály (IT Crowd), stránkama Helpforenglish.cz, englishcentral.com, časopisem Bridge…

Další odpovědi
kosaaaak

Z filmů a z pomocí googlu.

MrGandy

Bez bichlování to nejde. Můj strejda šel kvůli tomu na školu… po prvním semestru zbyl jen on a 2 ženy z domácnosti. Všichni co tam šli, si jen chtěli ověřit zkušenosti. Po 2 letech to zkusil znovu a končil s naprostro stejnými lidmi.

Pak si koupil 3 knihy asi po 500 stránkách a už umí anglicky nádherně … Pokud něco neví, zeptá se dcer.

Terryle

Poslech a překlad muziky a případně zpěv. Já do sebe základy angliny dostala na Beatles.
Nebo filmy a seriály, případně i počítačový hry v anglině.
V „pokročilejším stadiu“ číst knížky – tím si perfektně osvojíte gramatiku, prostě nakoukáte, jak to má vypadat.