escrito

Jak se učit nemčinu?

Jak se nejrychleji učit němčinu jako samouk? Matě někdo nějakou metodu která funguje?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Odstěhovat se do německa a tam tě hlad naučí, neumíš-nenajíš.

Další odpovědi
anonym

ano,nejlíp se učí tím že se bavíš jen německy,najdi někoho kdo němčinu ovládá dobře a mluvte,pište si

Losos

Dvanáctka – to je chuť !

Neonka

Využijte každou příležitost procvičovat němčinu : nalaďte si na televizi německé programy, pusťte si film v originále, kupte si poslechové CD, na internetu si vyhledejte přátele z Německa k dopisování, zaplaťte si dovču v Německu,… 🙂 hodně úspěchů přeji … 🙂

fofbal

Těch odpovědí je dost ale …
Zkuste se nejdříve trichu blíže seznámit s jednoduchou gramatikou a trochou slovní zásoby. Potom přibírejte ale hlavně. Z učebnice čtěte nahlas sám pro sebe, lépe se to dostane do uší. máte -li možnost satelitního příjmu německých kanálů začněte od začátku poslouchat, sledovat nápisy ..No a denní pravidlo alespoň hodinu dokáže svíé.