Avatar uživatele
pizlicka

Jak se ucinne zbavit mravencu?

na alpu uz si zvykli.
Doplňuji:
arygnoc.pozvu je k tebe,ponuknu im tvoj konak a k zakusnutie tvoj zadok:-)jinak,nazory jsou zajimave,ta horka voda,to urcite zkusim.s tou lodzií-dala jsem jim ty zelene krysttalky,oni to obloukem brali k sousedce.dala jsem je i sousede,a namirili si to do tretiho patra.jsou chytri.moooc chytri,skoro jako venkovan se svymi odpovedmi:-)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? aramah, Protiva, Drap, suaeda, briketka10, anonym, anonym před 4316 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Zkoušela jsem zelené krystalky, lapače a nějak ty účinky nebyly dostatečné.
Na Martel bych je opravdu nezvykala, jsou to malí neřádi a kdoví, co by s nimi udělala kvalitní opice.
Zkušenost mám takovou, že když se mi podařilo zlikvidovat jedno mraveniště, tak jsem za nějaký čas našla tři další.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Hlada Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Jak se objevi na verande, vezmu vrouci vodu a naleju ji do skviry, kam vedou jejich cesticky – tam je totiz jejich kralovna. Jakmile totiz zabijes kralovnu, mravenci se odstehujou pryc. Neni tak treba pouzivat zadnou chemii.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

U nás si mohou žít mravenci svobodně protože je nezabíjíme.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

stejně tak jako na ty pavouky mám i na mravence tekutý biolit postříkám je a jsou pryč, ti postříkaní zemřou a ostatní nevylezou z " brlohu "
Doplňuji:
http://biolit­.cz/produkty-detail.asp?Ka­tID=1&ID=53
toto je jen náplň jinak se prodává i s pumpičkou asi za 80,– Kč v dobře zásobených drogeriích

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Kterých mravenců. Některé druhy jsou chráněné a jsou užitečné – dokáží sebrat hmyz z velké části zahrady.
A i dokáží rozpumpovat k úžasnému výkonu nejedno děvče, které si na mezi na ně lehne (zejména ty zrzavé) a nechce toho kluka od (ze) sebe hned tak pustit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

tak im ponúknite koňak.
a niečo na zakusnutie.
Doplňuji:
no vidíte, ako to z vás lezie.
nenapísala ste, odkiaľ ich chcete vyhnať.
Z domu, resp. bytovky, kde je viac bytov, opatrenia proti mravcom treba urobiť v celom dome (objekte) naraz, inak je boj márny.
Službu robí každá deratizačná firma tzv. plynovaním – zničí i hniezda (teda kráľovné), inak boj s nimi je vopred prehraný. Nejaký boj na vlastnom piesočku je beh na dlhú trať a najmä nemá dlhodobý účinok.
Potom Vám ostáva iba ich pár obesiť pre výstrahu, resp. rozmiestniť tabule so zákazom vstupu mravcom.

Mimochodom, tá škodná sme MY a nie mravce, aspoň z evolučného hľadiska. Mravce sú tu už 130 miliónov rokov a prežili i dinosaury.
A pravdepodobne prežijú i človeka.

Upravil/a: arygnoc

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Snad všechny přípravky proti mravencům ,které jsou v prodeji fungují. Problém je, že pokud nezničíme jejich cesty a hnízda, tak musíme v určitých intervalech opakovat

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Známá má byt na sídlišti v prvním patře a na lodžii bojuje s mravenci již delší čas. Vyzkoušela řadu doporučených přípravků ale nic z toho moc nefungovalo. Až vyzkoušela přípravek na WC „domestos“ (což je v podstatě silná kyselina). Musí si dopředu zjistit mravenčí cestičky a do otvoru odkud přicházejí naleje trochu tohoto přípravku. Po zbytek sezony má od mravenců pokoj. Bohužel příští rok jsou na lodžii mravenci znova.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
LuK4S3k CZ

Já sem míval na balkóně mravence a skoušel sem chemické přípravky ale nic nepomohlo tak sem požil vysavač a vysával je a od té doby tam už nejsou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Já používám prášek do pečiva.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Taky jsem měla návštěvu použila jsem Biotoll a dobrý:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hanny10

Na mravence plati horka voda a sul. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tom20

Tohle jsem pouze slyšel:Jedno z toho rozptýlit okolo jejich děr.Prášek do pečiva,ocet,benzín.
Mravenci mají strašně citlivý čich,takže i jiné štiplavé věci by na ně možná zabrali.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filantrop

Milá,leč nedovtipná „pizlicka“ domnívám se,že se jedná o mravence – faraony.Na ty je jediná účinná metoda jejich vyhubení a to vyplynováním celého Vašeho domu odbornou firmou.Problém však spočívá v tom,že na několik dnů (počet dnů Vám sdělí příslušná firma) se musí všichni obyvatelé domu vč.svých domácích zvířátek ze zaplynovaného domu vystěhovat.Dalším řešením je,abyste se z Vašeho postiženého domu odstěhovala Vy.Toto řešení prosím považujte za pokus o vtip.
Zůstávám s pozdravem R.Hauk (nick Filantrop).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek