rady74

Jak se účině zbavit mastných fleků na oblečení,konkrétně trička?prací prášek neučinkuje i praní na 90 je na nic.

Odpovědi
anonym

Je jedno, je-li flek na triku nebo na kalhotech – důležitý je materiál… 😉
Můžeš zkusit triko vyprat v nějakém odmašťovači – perchloru, toluenu, acetonu, technickém benzinu – ale tato rozpouštědla mohou triko i odbarvit a nebo naleptat některé materiály.

Sůwa

Mně se osvědčil čistič skvrn na koberce Mr.Teppich v rozprašovači, který byl přibalen k velké nádobě. Pustily i skvrny mnohokrát prané … 🙂