Mousinek

Jak se ubránit ůtočníkovi?

náhodnému třebas
Doplňuji:
a kde se dá naučit toto? :) http://www.you­tube.com/watch?v=f8GThDo­W9yU

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Lidi, tak ji nechte. ú nebo ů to je jedno, hlavně že víme vo co go-ne?
Jak se bránit? Pokud se neumíš jak se říká bránit, tak křič.
Zde ti však poradím něco jiného. Křič „Hoří!!“
A víš proč?
Tak za prvé útočník se lekne a za druhé lidi jsou nevšímaví, hnusní. Když slyší pomoc!, tak se otočí a jdou pryč. Když slyší hoří!, tak přiběhnou protože jsou zvědaví.
To si zapamatuj.

Další odpovědi
quentos

ůtočník s kroužkem je útočník s kroužkem v nose? :{))>

Nejspolehlivější je asi pepřák; já třebas nosím teleskopický obušek. Nebo se přihlásit do kurzu sebeobrany či bojového umění.

anonym

Je spousta návodů jak se ubránit náhodnému útočníkovi,klí­če,pepřové spreje,různé chvaty apod,ale kdyby byl nějaký účinný návod nebylo by tolik zbytečnych obětí.Nevím jak já,ale asi bych zůstala opravdu jako opařená,neschopná vydat hlásku,natož křičet,to je také jedna z rad.

mojitek

Mousinku,to je tezke takhle Vam poradit,to zalezi na situaci a u kazde situace se musite chovat jinak.Nekoho vase obrana vyleka tak ze utece a nekoho to zase na druhou stranu rozzlobi natolik ze Vam ublizi jeste vic.To je opravdu tezke,takhle po netu.Ale jestli po vas bude chtit majetek -kabelku nebo cokoliv,tak mu to bez vahani dejte.Psychopat Vas zmrzaci i kvuli stokorune..
Doplňuji:
jinak věřte tomu,ze i dobre cvicena karatistka(atd) se v pripade prekvapeni po…ere strachem a nebude schopna niceho.Mozek vypne a konec.Takze poradit je fakt tezke..

jendahun

Pokud nemáš aspoň 190cm a 110kg je nejlepší a nejspolehlivější obrana útěk.Pokud utéct nejde,zbývá křičet,trhat,kopat do rozkroku,píchat do očí,lámat prsty a kousat.Nevěř tomu,že se za týden v kurzu sebeobrany naučíš vzdorovat stokilovému řízkovi,otrkanému ze rvaček po hospodách.Pokud máš slabší nervy a ztratíš hlavu,nepomůže ti ani ten pepřák,nebo kulomet.Útočník ho použije proti tobě a akorát se rozparádí a (pardon)nasere.

led

Najbezpečnejšie je utiecť. Ďalšia možnosť útočníka šokovať (počas prepadnutia v Trnave žena zakričala „Hurá“…a útočník zbabelo utiekol). Ale radiť na diaľku… každá situácia je iná.
V každom prípade si natrénujte nejaké údery-kopy na tvár, pohlavie, podkopnutie nohy…
PS
Quentos, teleskopický obušok je zbraň, neúmerné použitie je trestné

Jahoda

Já s sebou stále nosím pepřový sprej. Také jsem chodila na kurzy sebeobrany. :)