Avatar uživatele
Mousinek

Jak se ubránit ůtočníkovi?

náhodnému třebas
Doplňuji:
a kde se dá naučit toto? :) http://www.you­tube.com/watch?v=f8GThDo­W9yU

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, aramah, bobánek před 4853 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Lidi, tak ji nechte. ú nebo ů to je jedno, hlavně že víme vo co go-ne?
Jak se bránit? Pokud se neumíš jak se říká bránit, tak křič.
Zde ti však poradím něco jiného. Křič „Hoří!!“
A víš proč?
Tak za prvé útočník se lekne a za druhé lidi jsou nevšímaví, hnusní. Když slyší pomoc!, tak se otočí a jdou pryč. Když slyší hoří!, tak přiběhnou protože jsou zvědaví.
To si zapamatuj.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

ůtočník s kroužkem je útočník s kroužkem v nose? :{))>

Nejspolehlivější je asi pepřák; já třebas nosím teleskopický obušek. Nebo se přihlásit do kurzu sebeobrany či bojového umění.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Je spousta návodů jak se ubránit náhodnému útočníkovi,klí­če,pepřové spreje,různé chvaty apod,ale kdyby byl nějaký účinný návod nebylo by tolik zbytečnych obětí.Nevím jak já,ale asi bych zůstala opravdu jako opařená,neschopná vydat hlásku,natož křičet,to je také jedna z rad.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

Mousinku,to je tezke takhle Vam poradit,to zalezi na situaci a u kazde situace se musite chovat jinak.Nekoho vase obrana vyleka tak ze utece a nekoho to zase na druhou stranu rozzlobi natolik ze Vam ublizi jeste vic.To je opravdu tezke,takhle po netu.Ale jestli po vas bude chtit majetek -kabelku nebo cokoliv,tak mu to bez vahani dejte.Psychopat Vas zmrzaci i kvuli stokorune..
Doplňuji:
jinak věřte tomu,ze i dobre cvicena karatistka(atd) se v pripade prekvapeni po…ere strachem a nebude schopna niceho.Mozek vypne a konec.Takze poradit je fakt tezke..

Upravil/a: mojitek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Pokud nemáš aspoň 190cm a 110kg je nejlepší a nejspolehlivější obrana útěk.Pokud utéct nejde,zbývá křičet,trhat,kopat do rozkroku,píchat do očí,lámat prsty a kousat.Nevěř tomu,že se za týden v kurzu sebeobrany naučíš vzdorovat stokilovému řízkovi,otrkanému ze rvaček po hospodách.Pokud máš slabší nervy a ztratíš hlavu,nepomůže ti ani ten pepřák,nebo kulomet.Útočník ho použije proti tobě a akorát se rozparádí a (pardon)nasere.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Najbezpečnejšie je utiecť. Ďalšia možnosť útočníka šokovať (počas prepadnutia v Trnave žena zakričala „Hurá“…a útočník zbabelo utiekol). Ale radiť na diaľku… každá situácia je iná.
V každom prípade si natrénujte nejaké údery-kopy na tvár, pohlavie, podkopnutie nohy…
PS
Quentos, teleskopický obušok je zbraň, neúmerné použitie je trestné

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Já s sebou stále nosím pepřový sprej. Také jsem chodila na kurzy sebeobrany. :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek