Agneta

Jak se ubránit svodům světa?

Nejlepší odpověď
Kepler

Pokud se mi ty svody líbí, pak nemám důvod se bránit. Jsou svody špatné a svody inspirativní. Stačí si vybrat.

Další odpovědi
briketka10

Z jakého důvodu se mám bránit.
Nikde žádné svody nevidím.

Sleduji filmy, poslouchám si hudbu.
Miluju svého kocourka a ke štěstí
mi chybí jen plné zdraví to se koupit
nedá.

anonym

Ubránit se dá, jen mít pevnou vůli a nebo mít méně peněz.To si pak človëk uvědomí co je přednější.Mít teplo doma nebo koukat na televizi?Svítit všude nebo svítit jen v jedné místnosti?Sprchovat se každý den a tím platit drahou vodu a nebo se vykoupat jednou za týden a peníze dát na jídlo?
Zkrátka když se chce jde odolat svodům dneška.

anonym

Internet – vypnout
TV – nekoukat
Alkohol – nepít
Cigarety – nekouřit

Proboha, co bychom měli ze života, kdy by se odolávalo?!

marci1

Pokud jsou to ještě částečně "rozumné"svody, tak proč se bránit? 🙂

led

Neprijímať cudzie názory.

Drap

Nepodléhat jim a zachovat si chladnou hlavu.

anonym

Barbakane dal jen půl bodu, ta poslední věta mně nesedí.
Na tv mohu koukat jen 4–5 hodin a nemusí běžet celé odpoledne.Internet zapínat na pár hodin a takè nemusí jít celý den.
Nekouřím, ( nechutná mně to), do hospod nechodím ( nepotřebuju smrdět kouřem), pivo si koupím lahvové a koukám být v přírodě a na čerstvém vzduchu pokud to počasí dovolí, protože nevím kolik takových dní ještě zažiju.
V létě místo televize posedím na lavičce a pokochám se krásnými podvečery a večery.