Adis99

Jak se ubránit nemoci?

Asi na mě něco leze,jak se tomu ubránit?

Nejlepší odpověď
anonym

Teď už asi těžko. Ozbroj se trpělivostí, kvantem horkého čaje, medem, citrony a nejspíš i hromadou kapesníků. Když budeš mít teplotu, utíkej k doktorovi. Chce to vyležet a vypotit.

Další odpovědi
Michal Kole

Dostatek pohybu (NAUČ se PLAVAT), otužování, vyvážená strava jak na živiny tak ma minerál a stopové prvky, žádný stres, co nejméně chemických léků, přiměřený pobyt na slunci

Damiana

Jestli jenom cítíš, že je ti trochu hůř, zkus se nadopovat vitamínem C a zinkem. Nakrájej vnitřky citronů na kousky, smíchej s medem a pochutnej si, je to dobrota. Dej si čaj z čerstvého zázvoru s medem. Hodně tekutin – nejlépe Magnesii. Pozor na mléčné výrobky, mohou zahleňovat. Mě to pomáhá, ale ve chvíli, kdy se jen cítím unaveně. Nesmí to být počátek nemoci, tu není dobré zarazit ani přecházet. Až ti bude lépe, vrhni se na otužování těla a dbej na dostatek vitamínů. Bacily jsou mrchy záludné, tak jim nedej zbytečně šanci. 🙂