Miru1

Jak se u programu Unified Remote připojit k počítači pomocí bluetooth?

Jednou jsem projížděl jen tak stránky odpovědí.cz a narazil jsem na aplikaci do mobilu (Unified Remote) a chtěl jsem si to vyskoušet. Jednoduše jsem v telefonu šel na google play a stáhl jsem si tu aplikaci, pak jsem do PC připojil bluetooth a našel jsem si PC i v mobilu ale nemůžu se tam připojit a v PC mám bluetooth povoleno.

Odpovědi
xko

Ahoj zkus se podívat jestli v mobilu nejsi Skrytý v BT nastavení..... a nebo tenhle tutorial http://www.you­tube.com/watch?v=37FbtO­yLtho