Michal Kole

Jak se třeba natáčí film, seriál, když se herci při některých scénách herci sebe „štítí“, např. líbání a to v posteli ?

Nejlepší odpověď
iceT

Peyrac taky nesnášel Angeliku,a jak jim ty postelové scény šly.....

Další odpovědi
led

Ak nevraživosť, či iný problém nedovoľuje hercom hrať partnerské scény, nemusia predsa rolu zobrať. (výnimka je v divadle, kde interný herec, tj. zamestnanec, dostáva rolu pridelenú). Ak ju zoberú, musia ju zahrať presvedčivo.
Napríklad vášnivo ľúbiaci sa milenecký pár -hrajú gay/lesbička, alebo rozhádaný čerstvo rozvedený manželský pár- divák im verí a očakáva z ich lásky pokračovanie rodu.
Je to profesia, kde počas hrania idú vlastné city bokom a prežívajú sa (hrajú) predpísané city akoby boli vlastné. A treba robiť naplno.

alexandra

Herci by se neměli sebe štítit,když chcou být herci.A pokud mají někoho koho se štítí,tak musí tu roli už předem odmítnout. Musí se zeptat,s kým budou hrát, a podle toho se zařídit,ale pokud je herec profík,tak by měl zahrát všechno.

zzzzz

Jsou to přece herci, a pokud jsou dobří, tak i ti co se nenávidí, musí dokázat zahrát, že se milují. Jinak by si mohli hledat jinou profesi.

Elk

Buď se štítí a do tohoho nejdou anebo to překonají. Samozřejmě se hodně věcí dá sestříhat, ale Míšo, to už bys měl vědět…?

terry

Je to jejich práce, tak se musí překonat.