kiky

Jak se tomu říká?

Ahoj mám uplný výpadek paměti jak se říká tomuhle vím že to je tričko ale jak se jmenuje to ce je naněm??? http://www.mul­tistyle.cz/tek­kno-tricko-p-1570.html?zenid=f4916ab8­57fe694bca5caf40530157a6

Nejlepší odpověď
janek66

Je to stará dobrá plynová maska.Dřív oblíbená zábava jejího nasazování v branné výchově.

Další odpovědi
Pavluška

Potisk? Trochu si nejsem jistá otázkou, jinak co je konkrétně tento potisk nevidím 🙂

Mili @

Na tom zeleném tričku není maska, to vypadá spíš jako „americký fotbalista“…
ale není to pořádně vidět, tak nevím…
😁