mosoj

Jak se to vyvine ?

Osobně jsem skeptik.
http://www.zme­nyklimatu.estran­ky.cz/clanky/rok-2012/zasahne-planetu-zemi-v-roce-2012-obrovska-katastrofa_-cekaji-lidstvo-desetileti-temnoty_-co-nas-vlastne-ceka_-.html
Doplňuji:
Jo kdyby země, ale Země je jen jedna.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Se divím, že to nevíte.

Další odpovědi
morče

Jak to všechno dopadne s tím oteplováním tak to je ve hvězdách protože za všechno mužeme i mí lidé kteří přírodu ničí,chemikálijema a jak vědci říkali tak to dopadne pro některé země dost špatně
Doplňuji:
Všude bude tady samá voda,jo chudáci naše děti co je asi v budoucnu čeká

GM

Jak se to vyvine, poznáme. Před zničením Atlantidy její vůdci a kněží měli 200 let na to, aby se evakuovali a uchovali pro nás svoje vědění – měli podrobné výpočty, kdy ke katastrofě dojde a nebrali je na lehkou váhu.Naše civilizace je závislá na moderní výpočetní technice, ze které nezbyde vůbec nic. Pokud tedy dojde ke zničení, jak předáme příštímu lidstvu svoje poznatky? Lidstvo se bude muset vrátit do jeskyně.

anonym

Kurňa,už je to únavný,ty konce Světa.
Všichni ti úžasní proroci – vím o jedno šikovném místě,kde by se mohli schovat.

mosoj

Pro Miroslavst : No nevím, ale ptáka v ruce jsem už držel.