petan

jak se to přeloží správně do aj?

náš listonoš má vždycky dobrou náladu a je veselý . vždycky se usmívá , ale nikdy se nám nesměje . nemá rád paneláky , protože musí slézat schody . dává přednost rodinným domkům , zvláště těm , kde nejsou žádní psi . protože psi na něho štěkají.

Nejlepší odpověď
hanny 2

Our postman is always a good mood and happy. always smiling, but we never laugh, does not like prefabs, because they have to climb stairs, prefer family houses, especially those where there are no dogs, because dogs bark at him.
Doufám že tam nemám chyby,quentos to zkontroluje!
Doplňuji:
Syd – děkuji.

Další odpovědi
Syd

hanny 2: Ač nejsem quentos a anglicky se teprve učím, dovolila jsem si to udělat sama
Our postman is always in a good mood and happy. He always smiles but never laugh at us. He does not like prefabs because he has to climb the stairs. He prefers family houses, especially those where there are no dogs because dogs bark at him.