Bodačka

Jak se na mně podepíše v mém pozdějším životě, že od svých čtyř let vídám otce 1–3× do roka?

Jak se na mně v pozdějším životě může podepsat to, že od svých čtyř let vídám otce 1–3× do roka? Žiji jen se svou matkou a zajímalo by mě, co si myslíte…

Nejlepší odpověď
ten který je

Myslím si, že to nemáš lehký a že bys měla mámě pomáhat.Také bys měla přestat psát kraviny, co jsi psala sem, a začít být matce oporou a na sobě pracovat, abys nedopadla špatně. Dokážeš to.

Další odpovědi
marci1

Nevíme, jestli se Tvůj otec s Tebou nechce vícekrát stýkat, či mu v tom Tvoje máma brání. Ale buď v pohodě, takových případů je hodně a myslím si, že není důvod, aby se to v Tvém pozdějším životě nějak na Tobě podepsalo. Neboj se, hleď do života optimisticky. Toho pravého pro sebe jednou najdeš! 🙂

sesednizkola

Tak je to neuplna rodina, zejo, to se urcite na jedinci nejak podepise, zalezi co je tvuj tata zac, jedtli chlasta hraje automaty nebo jestli je to profesor na vysoky skole a sporadany clovek. Taky se na tobe podpise, jestli matka ma pritele nebo ne, dite nevidi model fungujici rodiny, coz pak muze byb problem pri hledani partnera, samicka nevi jak se chovat k sameckovi :)) ale nelam si s tim hlavu radsi.

terry

Soudě dle tvých předešlých otázek se už asi podepsalo.

da ny

Co, jak a zda vůbec se na tobě podepíše záleží jen a jen na tobě!.
Někdy i 3× do roka je moc. Některé otce je lépe nevídat vůbec.
Pokud to jinak nejde, musí vzít člověk věci takové, jaké jsou.
Pokud k sobě nepustíš (či se jich zbavíš) pocity viny, křivdy, hořkosti a budeš se chovat tak, jak si přeješ, aby se ostatní chovali k tobě… Čeká tě s největší pravděpodobností pohodový život, bez úhony. :D.

Šidlo

ak je mama fajn, a máte fajn dedečka/strýka, tak možno nijako

a hlavne, ako sa vy necháte ovplyvniť je dosť aj na vás

gagaga

podepise se to na Vas tak, jak Vy sama dovolite, aby se podepsalo !
Myslim, ze mate sklony k tomu : " hledat za neuspechy vinika "
ale za vsechny uspechy, i neuspechy si muzeme sami
hlavu vzhuru a nefnukejte