Bronzový

Jak se to jmenuje?

Funguje to jako sněhové řetězy, ale nemusí se to složitě nasazovat, nasadí se to jen z boku a nějak jednoduše zapne.

Nevíte prosím, jak se to přesně jmenuje? Máte to někdo?
Doplňuji:
jj Mozeq to je ono, vypadá to jak pavouk:-)))

Je to mastně drahé, ale asi si to letos pod křak nadělím, nesnáším nasazování řetězů:-(((

Tohle máš Klumprte? Je to dostatečně pevné? Nezničí se to? Bydlím v horách tak potřebuji něco pořádného.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Jmenuje se to také sněhové řetězy ale mají lepší systém nasazování, myslím, že myslíš toto:
http://www.sportobchod.cz/…
Doplňuji:
Nevím kolik toho vydrží, já jsem je nikdy nezkoušel, jsou sice drahé, ale vypadá to luxusně na rychlou montáž, existují ještě různé druhy, třeba tady jsou pěkně pohromadě:
http://www.nosice-expert.cz/…

Pokud chceš vědět více, stačí ve vyhledávači zadat "Thule K-Summit K" a tam najdeš vše co potřebuješ o nich vědět.

Další odpovědi:

Stříbrný

Já vím o něčem spíš jako dozadu za auto. Říká se tomu manželka :-)
Doplňuji:
Mám, ale nepůjčuju :-)

Zlatý

Mohly by ti pomoct i vyprošťovací řetězy - http://www.vazaci-technika.cz/… , ale není nad klasiku...
Čím členitější, tím lepší - ale taky je, samozřejmě, rozdíl, zda je potřebuješ ´denně´ a nebo 1-2 x za sezonu.

Stříbrný

to nevím, sněhový řetězy nemám a nikdy jsem je nepotřeboval a to jezdím v zimě i do Alp.
Lepší než kdejaký řetězy je pořádný auto.to moje vyjede všude a je mi jedno zda je na silnici metr sněhu nebo vody.

Diskuze k otázce

Bronzový

carpediem

gecco nemám palec, no chápeš to:-DDD

Zlatý

gecco

Cápu, stává se mi to - v tvém případě, často...
;-)

Bronzový

carpediem

Honza 19, já mám 4x4, ale bez řetězu zimu u nás odjezdit nejde:-))) V Alpách jsou cesty tak upravené, že tam můžeš jet i na letňákách, ale abych dojela domů, tak ty řetězy fakt potřebuju:-)

Zlatý

gecco

Máš pořád toho Oplíka??
;-)
Kup si gumy MT, v běžných podmínkách jsou lepší, než řetezy (jenom na čistém ledě jsou řetězy lepší).
A bacha - na řetězech, pokud nejsou hóóódně členité, nezabrzdíš (no jó, zabrzdíš, ale oproti záběrovým vlastnostem jsou ty brzdné výýýrazně horší!!).

Bronzový

carpediem

Oplík padl za vlast:-DDD
Mám dvojkovou Octavicu po faceliftu:-((( No horší auto jsem nikdy neměla:-((( Sice je to kombík, ale ten kufr stojí za prd:-((( Celé je to nízké, uvažuju, jak to alespoň o deset čísel zvednout:-)))

Já mám na řetězech odježděno dost, jen jsem chtěla něco, co se rychle nasadí a nemusí se u toho pomalu ležet pod autem:-DDD

Stříbrný

honza19hk

pujčim ti atuto a uvidiš že je nepotřebuješ.

Bronzový

carpediem

BERU:-))) Kdy a kde?

Já jsem je potřebovala i na fronteru a ta byla fakt tahoun:-)))

Stříbrný

klumprt

To moje lze použít jen na krátké úseky, např. vyproštění z nějaké kluzké patálie. Moc pevné to není, nevydrží to dlouho a někdy to dokonce odmlouvá :-)

Bronzový

carpediem

To já je potřebuji často a na delší úseky:-(

Bronzový

carpediem

Ještě mi není jasné, jak to nasadím, nebudu to auto muset zvedat na hever, že ne?

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 573
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.