zvonisek

Jak rozlišit podvodníka od poctivého člověka?

Nejlepší odpověď
dubraro

Podle činů poznáte je…
Dřív ne.

Ale snad aspoň malé rada. Jestli se ti něco zdá být příliš pěkné, než aby to byla pravda, tak to nejspíš není pravda. Můžeš takto minout příležitost, ale daleko častěji se vyhneš problému.

Na toto téma se dělaly i zajímavé průzkumy. Například se vzaly snímky zločinců a snímky spisovatelů detektivek a účastníci je měli roztřídit. V naprosté většině to netrefili. Podle vzhledu označili spisovatele za zločince a naopak.

Další odpovědi
Funna

špatně…na pohled nijak…jedině si o něm něco zjisti, pokud je kde…a nebo to zjistit na vlasní kůži…ale to už může být pozdě…

Cenobita

Nejlepší metoda je si ho otestovat, ale to stojí čas a peníze, tak lidé riskují.

marci1

Nelze. Zkus si ve zdroji vybrat foto člověka, který tě nejvíce děsí a poznáš svou skrytou tvář. 🙂

Zdroj: http://ografo­logii.blogspot­.cz/2007/11/on­line-test-poznejte-svou-skrytou-tvar.html