Jak se těšíte na sedmého a osmého březena a širší veřejnost na 3.5. t.r.?

I ten 7–8.3 je kapánek hokej.

Odpovědi
venkovan

Nestraš už teď. 7.3. se budu muset večer umýt abych mohl druhý den jít na pietní vzpomínkový akt k xy výročí od stávky pracujících žen, kdesi v USA .
Ale 3.5. to by se ještě mohlo děvčatům říkat, že pokud nestihly políbení pod rozkvetlou třešní na 1, tak 3 je to taky přijatelné.

cochee

7. a 8. 3. mám noční a pak volno, 3. 5. první volno ze tří, takže celkem fajn dny. Proč se ptáš? 🙂

anonym

7.3. t.r. končí na hradě Kalus a 3.5. t.r. začíná MS v hokeji