Jak se těšíte na dnešní vydání aktualizací na Windows, Office, … ?

Odpovědi
Georgo2010

Já to vnímám jako nezbytné zlo, raději však používám ruční aktualizaci, kde si mohu vybrat, co povolit k instalaci a co ne. Kéž by se vývojoví pracovníci z MS řídili radou: „nerýpat“ do toho, co funguje a nevydávat aktualizace s dalšími novými potenciálními chybami.