qwert7

Jak se tenhle film jmenuje?

Hraje tam blondýnka na krátko ostříhaná.Jednou jde se svým snoubencem a psem na procházku a pes jim uteče.Chytili ho nejaci teenageři.Nechteli jim ho dat az nakonec pri vzajemne bitce snoubenec zemrel.Potom tam jeste bylo jak ta blondynka jde do obchodu kde je zlodej.A ona ho zastreli.Nevim jak se ten film jmenuje.Budu rad kdyz mi to napisete.Diky moc

Nejlepší odpověď
SajmonModer

Nemyslíš Mé druhé já s Jodie Foster?

Další odpovědi
FOG

Mozna – The Brave one.

fablen

Na 90% to bude Jezero smrti 🙂

Super drsný film…navíc velmi reálný. Na scénu, kdy blondýna běží lesem a šlápne na vztyčený klacek nikdy nezapomenu.