Avatar uživatele
anonym

Jak se teenagerský kluk může zbavit beďarů?

Trpím už delši dobou vznikem beďarů (akné) na mem obličeji a chci se jich zbavit .. Můžete mi poradit,čim nebo jak je odstranit,co použivat atd..? Slyšel jsem že makeupem to jde skryt (což bych chtěl) ale to se hodi spiše pro holky.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4010 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Odpoveď byla označena jako užitečná

Poradím ti zlatou radu: Používej hledání!

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym, briketka10 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
terry

Meke-up bych nezkoušela. Bude to vidět a vypadat ještě hůř. Akné s ním rozhodně nezakryješ.
Je potřeba pleť čistit vhodným přípravkem. Aspoň ráno a večer. Ale klidně i přes den. Určitě ti poradí v drogerii nebo lékárně.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nerevarin

Ovlivnit to můžeš i stravou. Omezit smažené a kořeněné věci, méně solit a omezit kakao a čokoládu. S těma přípravkama je to těžké. Já měl také problémy s akné a přišlo mi, že na to prostě nic nezabírá. Možná jednu dobu Zinerit to zmírňoval, ale jen nějakou dobu. Je to tak trochu začarovaný kruh. Říká se, že si máš obličej hodně čistit a odmašťovat, jenomže tím kůže ztrácí svou ochranou vrstvu a do kůže se ti tak může dostat víc nečistot a to podpoří vznik dalších pupínků. Je to o celkové životosprávě i psychice. Ve stresu se může akné objevovat častěji, než v pohodovém stavu. Já měl docela velké problémy s akné během základky a střední školy. Zkoušel jsem všechny možné přípravky a bylo to většinou k ničemu. Paradoxně se mi to začalo zlepšovat až po té, co jsem si obličej začal mejt jen vlažnou vodou. Žádné mejdlo, žádné čističe, žádné akné přípravky. Prostě jen voda. Ale na každého může působit něco jiného.
Doplňuji:
Omlouvám se za pravopis, píšu rychle, je pozdě a tak nějak celkově mi to nikdy moc nešlo:D

Upravil/a: Nerevarin

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Jak radí kolegové… Přidám ještě „zaručené“… Pokud ti už bylo patnáct:-D, najdi si holku:-)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek