jak se ted odpovídá na komentáře na youtube?

naprosto nesnášim, jakým způsobem ted funguje youtube a fůbec nemohu přijít na to, jak odeslat odpověd na komentář jiného uživatele.. neukazuje mi to žádné tlačítko na odpověd.. nevíte co s tím?
http://img.jan­forman.com/ddddsff­g4nlm.png
Doplňuji:
ano google plus mám propojenej.. totálně to na youtube zesraly…
a zároven jsem zjistila, že nemohu odpovídat na komentáře jen u videí, které jsem sama nahrála.. u všech ostatních mi to normálně funguje.. ví někdo co s tím je?

Odpovědi
RyuzakiKate

Myslím, že to musíš mít nějak propojený s Google+ nebo co, prostě debilita. Já jsem se trochu pohrabala v nastavení a už můžu komentovat.
Doplňuji:
No, tak teď jsem si to propojení zrušila a komentovat zas nemůžu. Nějaký komentáře, co na tom sejde…

LucinkaLLL

Tak to teda nevím. Já mám normálně pod komentářem napsáno ,,ODPOVĚDĚT"..

mojitek

Mám stejný problém a taky nevím jak na to.

RyuzakiKate : a jak jste to poštelovala? Předem díky za plodné rady :D

partep12345

Jsi přihlášný ?? :DD