juie

Jak se tady odhlašuje???

mě to nějak nejde se odtud odhlásit..........

Nejlepší odpověď
panenka

Vpravo nahoře u profilu máte napsáno odhlásit na to klikněte a jste odhlášená.

Další odpovědi
GangstaHelper

Odhlašuje se odkazem odhlásit v sekci Přihlášený uživatel nahoře na pravé stráně stránky. Setkal jsem se ale s těmito (para)normální­mi jevy:

  • v Internet Exploreru 6 zde odkaz na odhlášení zmizí
  • v Internet Exploreru 7 zde není v celé kolonce Přihlášený uživatel zhola nic :D

anonym

jak je vidět,tak to všechny prohlížeče nepodporuje správně,já používám Browser Safari a tam to je vše krásně přehledné,nehledě nato,že je velmi rychlý.