Esiskaa

Jak se tady dají sbírat body ?

Nejsem tu moc dlouho a tak koukám na ty body vždy každý den za přihlášení dostanu jeden bod a není nějaký způsob získat body jinak ?
Doplňuji:
třeba za otázky nebo odpovědi ?

Nejlepší odpověď
Bedy

Tím, že budeš zakládat deset otázek denně si tak přijdeš na jeden, dva bodíky. Pokud chceš nasbírat bodíky, tak odpovídej na otázky a pokud budeš odpovídat kvalitně a věcně, tak ti někdo tu odpověď ohodnotí. Jinak není na škodu si prostudovat nápovědu zde…

Další odpovědi
www

Viz níže, Nápověda. Je tam vše. Nesouhlasilas tak náhodou se zdejšími pravidly při registraci? 😉
Pokud ano, měla bys vědět vše.

zjentek

poctivě, holka, poctivě ,)

iSound

Nejsem si jistá,ale asi i tím,že podáváš otázku nebo někomu na otázku odpovídáš :)

Drap

Tak jak píše zjentek, a nebo si vzít radu od těch, kteří tady nejsou třeba celý týden a přesto jim každý den přibyde cca 30 –50 bodů, někdy i více. Mají třeba tak kvalitní otázky a odpovědi, že jsou dobodovávani pravidelně zpětně.